Lillpite fiske

Besöksadresser:

Fiskecampen
Stortjärn 15
942 04 Storsund

Husvagnsplatser
Stortjärn 27
942 04 Storsund

Postadress:
Örngatan 10
941 39 Piteå
Tfn: 072-550 09 35

Allmänt
info@lillpitefiske.se

Fakturor/Ekonomi
ekonomi@lillpitefiske.se

Hans Öhlund

Kontakta oss i Lillpite FiskeOrdförande / Sekreterare

Tfn: 070-627 30 45

hans@lillpitefiske.se


Kjell Strandberg

Kontakta oss i Lillpite FiskeVice-ordförande

Tfn: 070-649 96 96

kjell@lillpitefiske.se

 

Per Lindqvist

Kontakta oss i Lillpite FiskeKassör

Tfn: 076-847 17 74

ekonomi@lillpitefiske.se

 

Stefan Nilsen

Kontakta oss i Lillpite FiskeTfn: 070-542 26 20

stefan@lillpitefiske.se

 

 

Henrik Karlsson

Kontakta oss i Lillpite FiskeTfn: 072-541 55 12

info@lillpitefiske.se

 

 

Rolf Standar

Kontakta oss i Lillpite FiskeTfn: 070-642 48 28

rolf@lillpitefiske.se

 

 

Krister Björk

Kontakta oss i Lillpite FiskeTfn: 070-212 44 32

krister@lillpitefiske.se

 

 

Alexander Lidman

Kontakta oss i Lillpite FiskeTfn: 073-026 02 86

lidman@lillpitefiske.se