Lillpite fiske

Besöksadresser:

Fiskecampen
Stortjärn 15
942 04 Storsund

Husvagnsplatser
Stortjärn 27
942 04 Storsund

Postadress:
Sörvägen 666
946 92 Lillpite
Tfn: 072-550 09 35

Allmänt
info@lillpitefiske.se

Fakturor/Ekonomi
ekonomi@lillpitefiske.se

Robert Sandström

Kontakta oss i Lillpite FiskeChairman / Marknad

Tfn: 070-534 35 54

robert@lillpitefiske.se

 

Kjell Strandberg

Kontakta oss i Lillpite FiskeVice-chairman

Tfn: 070-649 96 96

kjell@lillpitefiske.se

 

Peter Selinder

Kontakta oss i Lillpite FiskeEkonomi / Marknad

Tfn: 073-800 04 06

 

Hans Öhlund

Kontakta oss i Lillpite FiskeAdministration

Tfn: 070-627 30 45

hans@lillpitefiske.se

 

Stefan Nilsen

Kontakta oss i Lillpite FiskeTfn: 070-542 26 20

stefan@lillpitefiske.se

 

 

Per Lindqvist

Kontakta oss i Lillpite FiskeTfn: 076-847 17 74

per@lillpitefiske.se

 

 

Rolf Standar

Kontakta oss i Lillpite FiskeTfn: 070-642 48 28

rolf@lillpitefiske.se

 

 

Krister Björk

Kontakta oss i Lillpite FiskeTfn: 070-212 44 32

krister@lillpitefiske.se

 

 

Alexander Lidman

Kontakta oss i Lillpite FiskeTfn: 073-026 02 86

lidman@lillpitefiske.se